Neden Bizi
Tercih ETmelisiniz?

Bizi tercih etmeniz için önemli olduğuna inandığımız sebepleri aşağıdaki başlıklar altında toparlamaya çalıştık. Sizleri de müşterilerimiz arasında görmekten onur duyarız.

ÇELİK ÇATI

Çelik çatı binanızın çatısına kurulan, demir, çelik malzemelerden kullanılan, yapı aşamasından güçlü, güvenlik açısından tercih edilen en iyi yapı malzemesidir. Çelik yapı sistemleri mimarlar vizyonu için çok yönlü tasarım olanakları sunmaktadır.Çelik çatı fiyatları yapılacak işin cinsine, özelliklerine ölçülerine çelik çatı sistemlerine göre değişiklik göstermektedir.

FERFORJE

Ferforje bir sanat olarak tanımlanmaktadır. Ferforje, Fransızca "Fer forgé" kelimesinden gelmektedir ve Fransızca"da "dövme demir" anlamına gelmektedir. Günümüzde Ferforje demirleri artık modern makinlarda standart model ve motifler belirlenerek fabrikalarda üretilmekte ve kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Ferforje Garaj Kapıları

Ferforje garaj kapıları günümüzün en sık tercih edilen ve kullanılan kapı türlerinden biridir. Bunun yanı sıra en sık kullanımı ise otel ya da evlerde görülür. Ferforje garaj kapıların sık kullanımının tercih edilmesinde dayanıklılık, zariflik ve estetik görüntü vb. özelliklere sahip olması yatar.

Ferforje Bahçe Kapıları

erforje bahçe kapıları hemen her site girişinde veya girişi sınırlandırılmış alanda görürüz. Burada neden, demirin kolayca aşılamayan bir yapı olması ve güvenlik bakımından en etkili ürün olmasıdır.

Ferforje Balkon Korkulukları

Güvenli parmaklık aralıkları ve yükseklikle üretilmeleri halinde zorlansalar dahi aşılamayacak nitelikleri olan ferforje balkon korkulukları, can güvenliği bakımından birinci adımdır. Ayrıca dilerseniz bu korkulukları balkon boyunca yükselterek hırsızlığa karşı da tedbir alabilirsiniz. Özel kesme araçları olmaksızın kesilemeyen bu ürünler bu amaçla da yaygın biçimde kullanılır.

Ferforje Tamir, Bakım ve Servis

Ferforje bakımı ne zaman yapılır? Demir paslanan bir metaldir. Ferforje ürünlerin paslanmasını engelleyen unsur yüzeylerine kaplanan boya materyalidir. Boya demirin hava ve nemle ilişkisini keserek paslanmasını en yerler. Ferforje ürünler de herhangi bir boya deformasyonu söz konusu olması halinde buna derhal müdahale edilmesi gerekir. Aksi halde boya deformasyona başladığı noktadan itibaren tüm yüzeyi sarıp bütünüyle paslanmaya neden olabilir. Ferforje bakımı ne zaman yapılır sorusunun cevabı da esasında burada gizlidir.

Ferforje, Demir İşleme Ustası

İlk çağlarda demirin içindeki karbonun ve diğer metallerin, demirin ikinci defa eritilmesi ve çekiçlenerek dövülmesi ile azaltılabileceği geç keşfedilmiştir. Bu yüzden ilk dönem demircileri demiri ateş ve su kullanarak sertleştirmesi ile insanlığın gözünde doktorlarla aynı sınıfta tutulmuş, neredeyse ilahi bir güç atfedilmiştir.

Çelik Kapı

Çelik kapı denince akla ilk önce evlerimizin kapıları gelir. Oysa ferforje kapılar, bahçe ve bina girişlerinde kullanılan farklı nitelikte kapılar da olabilir. Örneğin, sürgülü bir garaj kapısı çelik kapı türlerine örnek olabileceği gibi, bir okulun bahçe kapısı veya sizin bahçeniz için imal edilen kapı da bu kapı türlerine örnektir.

Demir Doğrama

Demir, imalat öncesi formu ile farklı kalınlıklardaki ve yüzey genişliklerindeki ürünlerdir ki, bu halleri ile hiçbir yerde kullanılabilmeleri mümkün değildir. Plakalar ve profillerden oluşan bu ürün yelpazesi, demir sanatçıları tarafında demir doğrama uygulamaları ile çeşitli alanlarda kullanılabilir hale getirilirler.

Bir sonraki projeniz için kaliteli ve uygun fiyatlı bir kurucu mu arıyorsunuz?